Запрошуємо на семінар-тренінг з виховної роботи

У конференц-залі Сєвєродонецького технологічного інституту СНУ ім.В.Даля 7 жовтня о 14:00 відбудеться семінар-тренінг щодо нових форм виховної роботи. До участі запрошуються всі учасники навчально-виховного процесу Далівського університету, в особливості – заступники деканів з виховної роботи та куратори академічних груп.

Нагадаємо, що в Далівському університеті існують давні та ґрунтовні традиції виховної роботи, одним з елементів якої є подібні щорічні семінари. Ця робота вкрай необхідна, адже сучасні зміни в системі вищої освіти і суспільні трансформації вимагають гнучкості та більшої уваги до студентів. Ідеалом виховання вищої школи залишається гармонійно розвинута, високоосвічена, соціально активна і національно свідома людина, що наділена глибокою громадською відповідальністю, здоровими інтелектуально-творчими, фізичними і духовними якостями.