Заступник мера міста Сент-Етьєн відвідав Далівський університет, де обговорив питання співпраці

Ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олександр Голубенко обговорив питання співпраці з представниками мерії французького міста Сент-Етьєн.

Як розповів старший викладач кафедри практики іноземних мов Далівського університету Микола Шабінській, на зустрічі був присутній заступник мера міста Сент-Етьєн Андре Фріденберг та заступник начальника міжнародного відділу французької мерії Сіголен Соньє-Рюстік.

«Зустріч у силу зайнятості гостей була спланована на півгодини. Але їм так сподобався наш університет, що вони затрималися набагато довше», – зазначив Микола Шабінській.

Ректор СНУ ім. В. Даля Олександр Голубенко особисто показав французьким гостям університет, питання співпраці обговорювалися в аудиторії, розташованої на кафедрі ЮНЕСКО.

Нагадаємо, що дружні відносини між Луганськом і Сент-Етьєном, як міст-побратимів, налічує вже півстоліття. За цей час студенти двох сторін не раз приїжджали один до одного з дружніми візитами, а також з обміну досвідом і знаннями.

На зустрічі з Олександром Голубенко Андре Фріденберг пообіцяв сприяти розвитку міжнародних відносин вищих навчальних закладів Сент-Етьєна та СНУ ім. В. Даля.

Варто відзначити, що студентка Далівського університету Ольга Прасол, яка вчилася в Луганську на економічному факультеті, зараз навчається по обміну на 2 курсі магістратури в університеті Жана Моне. Своєю діяльністю вона обрала міжнародну економіку.

Підготувала: Тетяна Вауліна