Завершено прийом робіт на Всеукраїнський студентський конкурс перекладу «Художнє слово в світовій культурі»

Загалом, на конкурс, що проводиться кафедрою теорії і практики перекладу германських і романських мов Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, надіслано понад 200 конкурсних робіт. Географія учасників конкурсу вражає: представлена кожна область України від Закарпаття до Сєвєродонецька.

Переможці будуть визначені у дев’яти номінаціях. При оцінці перекладу враховувалися оригінальність творчих ідей, покладених в основу перекладу; точність перекладу і близькість до оригіналу; відчуття мови, передача змісту і краси тексту; адекватність лексико-граматичних засобів; розкриття культурно-специфічних особливостей перекладу; відображення змісту; стилістика тексту, що перекладається; якість римування, ритміка; естетична еквівалентність.

Результати конкурсу будуть оголошені журі наприкінці березня під час проведення святкових заходів, присвячених 95-й річниці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.