Print

Завершився освітній процес для слухачів курсу «Діджиталізація публічного управління» проєкту «Норвегія-Україна»

 

У СНУ ім. В. Даля завершився освітній процес для слухачів курсу «Діджиталізація публічного управління» у рамках реалізації проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) у Луганській області. Термін дії проєкту – з 23 лютого 2021 р. по 24 травня 2021 р.

Відбулась фінальна зустріч його учасників. Слухачів привітали із завершенням навчання керівництво проєкту, ректорка СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян, заступниця голови Луганської обласної державної адміністрації Катерина Безгинська і ГО «Фундація «Жіноча ініціатива». Учасники проєкту протягом терміну його дії плідно співпрацювали та реалізовували програму курсу «Діджиталізація публічного управління» щодо професійної перепідготовки військовослужбовців, ветеранів, звільнених у запас, та членів їхніх сімей.

Слухачі отримали високий рівень професійної підготовки з курсу, здобули новий досвід, для них став можливим розвиток професійної, правової та соціально-психологічної адаптації. На захисті було успішно презентовано проєкти з регіонального управління екзаменаційної комісії, під час якої висвітлили актуальні, креативні та прогресивні ідеї щодо професійної перепідготовки військовослужбовців, ветеранів, звільнених у запас, та членів їхніх сімей.

Проєкт «Норвегія-Україна» реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії, Міжнародного фонду соціальної адаптації (МФСА), Університету «NORD» (Норвегія).


Підписуйтесь на СНУ ім. В. Даля в Telegram: @snu_edu_ua! Всі новини завжди під рукою!