Завідуюча Євпаторійським відділенням Далівського університету одержала подяку від Ради міністрів Автономної Республіки Крим

За багаторічну добросовісну працю й високий професіоналізм завідуюча Євпаторійським відділенням Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Вікторія Струніна була відзначена Подякою Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Нагородження відбулося на урочистому засіданні Верховної Ради Криму, присвячене вшановуванню кращих жінок республіки.

Кандидат психологічних наук, доцент Вікторія Струніна майже вісім років завідує Євпаторійськім відділенням Кримського факультету СНУ ім. В. Даля. За цей час керівництва у відділенні проведена реконструкція учбового корпусу, введені в дію конференц-зал, учбові лабораторії інженерно-технічних дисциплін, транспортних технологій, тренінговий кабінет з психології. Введений в лад сучасний спортивний майданчик відкритого типу, призначений для гри в бадмінтон, баскетбол, волейбол, теніс й оздоровчої гімнастики. На території відділення встановлені бюст Володимиру Далю і скульптура музи історії Кліо. Закладений університетський парк, де висаджені рідкісні дерева і чагарники, обладнані зони ландшафтотерапії.

В Євпаторійському відділенні з 2001 року майже в 9 разів зросла кількість студентів. З вересня 2008 року Вікторія Струніна очолює кафедру загальнонаукових дисциплін Кримського факультету в місті Євпаторія.

За досягнуті високі результати в роботі, сумлінну працю та високий професіоналізм Вікторія Струніна неодноразово нагороджувалася Грамотами виконавчого комітету Євпаторійської міської Ради, Подяками міського голови Євпаторії, керівництва та профкому СНУ ім. В. Даля.