Завтра Далівський університет оголосить перелік вступивших

Зараз абітурієнти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля чекають результатів підрахунку балів за сертифікатами. Як повідомили у приймальній комісії, механізм підрахунку наступний: виводиться сума балів по сертифікатам і всі абітурієнти, що подали документи як на контрактну так і на бюджетну форму навчання включаються в один список. Ті, хто набрав найбільшу кількість балів, зараховуються на бюджет. Ті з абітурієнтів, хто не пройшов за балами на бюджетну форму навчання, за бажанням беруть участь у конкурсі на контракт. Така система діє майже на всіх спеціальностях, окрім тих, на які проводиться екзамен з іноземної мови. Таких спеціальностей три – міжнародна економіка, менеджмент та переклад. Для таких абітурієнтів до сертифіката з української мови а літератури докладаються результати екзамену з іноземної мови. Результати будуть оголошені 23 липня. Після цього протягом тижня абітурієнти повинні визначитися з місцем навчання та принести до університету оригінали документів, інакше абітурієнт виключається зі списку, а на його місце підіймається наступний за рейтингом.