Завтра Далівський університет оголосить списки вступивших

Сьогодні останній день подачі документів для вступу у вищі навчальні заклади на денне відділення. Вже завтра абітурієнти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля зможуть дізнатися про результати другого, завершального етапу загальнодержавної програми вступу по рейтинговому відбору за кількістю балів в сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти.

Механізм підрахунку наступний: виводиться сума балів по сертифікатах і всі абітурієнти, які подали документи, включаються в один список. Ті, хто набрав найбільшу кількість балів, відповідно до державного замовлення зараховуються на бюджет. Ті з абітурієнтів, хто не пройшов за балами на бюджетну форму навчання, за бажанням, беруть участь в конкурсі на контракт.

У п`ятиденний термін після оголошення списку вступивших, вступники, які беруть участь в конкурсі в декілька вищих навчальних закладів або на декілька напрямів підготовки, для підтвердження рішення про вступ зобов`язані подати в приймальну комісію оригінали документів. Інакше абітурієнт виключається із списку і на його місце піднімається наступний за рейтингом.

Охочі поступити на заочну форму навчання можуть здати документи в приймальну комісію до 20 серпня.