Завтра у Далівському університеті розпочнеться прийом документів для охочих навчатися на заочному відділенні

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля продовжується прийом документів на навчання в університеті. З 20 липня розпочинається прийом заяв та документів для тих, хто бажає навчатися на заочній формі навчання.

«Більша частина бажаючих навчатися на заочній формі навчання – переважно ті, хто давно закінчив школу. Цього року, на відміну від минулого, спростилася система вступу для випускників шкіл 2007 року та раніше, – розповів про особливості вступу на заочну форму навчання відповідальний секретар приймальної комісії СНУ ім. В.Даля Володимир Сало. – У минулому році виникали складнощі зі вступом цієї категорії абітурієнтів, оскільки ті, хто закінчив школу 10-15 років тому рідко йдуть здавати зовнішнє незалежне тестування, а багато хто з них взагалі не знає про нього».

Для охочих навчатися на заочній формі, потрібно особисто подати заяву про вступ до СНУ ім. В.Даля, у якій вказати напрям підготовки та форму навчання. До заяви вступник додає документ про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень або документ про базову загальну середню освіту) і додаток до нього та обов’язковий перелік документів (паспорт, фотокартки, медична довідка). Це може бути оригінал чи завірена копія цих документів. Усі копії документів завіряються за оригіналом СНУ ім. В.Даля, або в установленому порядку. Інші документи подаються вступником, якщо він претендує на пільги, встановлені чинним законодавством України.

Абітурієнти, що бажають вступити на перший курс заочної форми можуть подати до приймальної комісії результати зовнішнього незалежного тестування або, відповідно до правил вступу за певною спеціальністю, проходять творчий конкурс чи вступні випробування. Вступні випробування з конкурсних предметів проводяться з математики, хімії, біології, географії, історії України, української мови, іноземної мови та фізики. Для тих, хто вступає на напрям підготовки «Журналістика», передбачено творчий конкурс. З програмами випробувань та конкурсів можна ознайомитися на офіційному сайті університету в розділі «Абітурієнту».

До речі, охочі вступити на денну форму навчання ще мають час визначитися – кінцевий термін подачі документів для тих, хто має складати вступні випробування – 22 липня. Вступники, які не складають вступних випробувань, мають змогу здати документи до 31 липня.

Прийом заяв та документів на заочну форму навчання для тих, хто має проходити творчі конкурси продовжиться до 5 серпня. Ті, хто повинен складати вступні випробування, можуть подавати документи до 13 серпня. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань – 18 серпня.

Підготувала Галина Щербак