Print

Завтра у СНУ ім. В.Даля розпочнуться традиційні Далівські читання

 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля 26 листопада о 10:30 відбудеться урочисте відкриття XIII Міжнародних Далівських читань «Володимир Іванович Даль і наука XXI сторіччя», присвячених 208-річчю від дня народження Володимира Даля та 90-річчя університету.

Відкриття конференції пройде в холі головного аудиторного корпусу. Учасникам і гостям свою творчість подарують студенти-учасники народних колективів художньої самодіяльності. Пленарне засідання конференції почнеться об 11:00 в аудиторії 33А головного аудиторного корпуса.

Присвоєння в 2001 році університету імені нашого знаменитого земляка дало додатковий поштовх для вивчення особистості Володимира Даля. Традиційно на Далівських читаннях вчені та студенти як України, так і світу звітують про результати роботи з питань життя й творчості Козака Луганського.

Незважаючи на глибоке вивчення теми, дослідники затверджують, що щорічно з`являються нові та нові аспекти. Такий феномен пояснюють багатогранністю особистості Володимира Даля. З запланованих для обговорення питань цього року – ідеї В Володимира Даля в контексті сучасного філософського та історичного пізнання, осмислення творчої спадщини з гуманітарно-культурологічних позицій, сучасні філологічні дослідження.