Завтра в Далівському університеті відбудеться урочисте посвячення в студенти

Традиційно, першого вересня у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбудеться свято урочистого посвячення у студенти колишніх абітурієнтів. Першокурсників очікує концерт за участю творчих студентських колективів університету, напутні слова і привітання керівників та гостей університету.

Захід пройде в День знань на площі перед Науковою бібліотекою СНУ ім. В. Даля. На порозі студентського життя молодих і допитливих юнаків та дівчат зустрінуть ректор університету Олександр Голубенко, проректора і почесні гості, серед яких – народний депутат України Олександр Єфремов. Після привітань та напутніх слів посадових осіб першокурсники Далівського університету отримають символічні залікові книжки і студентські квитки.

Нагадаємо, Далівський університет – вищий навчальний заклад, на базі якого підготовлено близько 200 тисяч висококваліфікованих кадрів різних галузей знань. Щорічно СНУ ім. В. Даля закінчують понад 6 тисяч бакалаврів, близько 4 тисяч фахівців і 1500 магістрів.

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України надає освітні послуги з отримання вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра, спеціаліста, магістра (у тому числі для іноземних громадян) за 54 напрямами і 130 спеціальностями. Постановою Кабінету Міністрів України № 227 від 24 березня 2010 Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля присвоєно статус самоврядного (автономного) дослідницького національного університету. Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані фахівці: 179 професорів, докторів наук, майже 800 доцентів, кандидатів наук. Постійно підвищуються якісні показники професорсько-викладацького складу.

Далівський університет залишається найбільшим вищим навчальним закладом в Україні, який зберігає високі показники якості наданої освіти. Про це свідчить результат, який досягнуто на XII Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – 2009»: СНУ ім. В. Даля отримав Почесне звання «Лідер у створенні сучасних засобів навчання» і нагороджений золотою медаллю в номінації «Інтеграція науки і освіти – необхідна умова підвищення якості підготовки фахівців у вищих навчальних закладах». Згідно зі статистичними даними Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в останні роки Далівський університет серед класичних університетів Україні стабільно займає перші місця за певними позиціями, зокрема такими, як наукова робота та отримані патенти. У рейтингу вузів України «Компас – 2011» Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля увійшов в десятку кращих вузів України, розмістившись на восьмому місці. У регіональному рейтингу цього ж проекту Далівський університет посів шосте місце, а також став лідером серед Луганських вузів в рейтингу за напрямами підготовки.