Завтра закінчується прийом документів на заочну форму навчання

Згідно з умовами прийому до вищих навчальних закладів, до 18 серпня включно абітурієнти, що бажають отримати освіту в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля  на заочному відділенні, мають подати до приймальної комісії пакет документів.

Абітурієнтам, що бажають стати далівцями-заочниками, слід надати до приймальної комісії вишу заяву про вступ, де вказати напрям підготовки  та форму навчання, а також пакет наступних документів: документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (виданий у 2008 – 2012 рр.), копію документа, що посвідчує особу та громадянство, медичну довідку за формою 086-о або її копію та шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см. Зазначимо, що документи можна подавати в паперовій або електронній формі, а прослідкувати за своїм місцем у рейтинговому списку вступників – на офіційному сайті інформаційної системи «Конкурс» (http://www.vstup.info/2012/i2012i21bz.html).

Нагадаємо, що вступна кампанія до СНУ ім. В. Даля на заочне відділення  розпочалася 20 липня. До 9 серпня подали пакети документів абітурієнти, що вступають  на напрями підготовки  «Журналістика» та «Здоров’я людини» та мають пройти творчі конкурси, а до 12 серпня – ті, хто складають вступні іспити до вишу. 18 серпня закінчується прийом заяв від абітурієнтів, що вступають за результатами ЗНО. 19 серпня приймальна комісія Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля оприлюднить рейтинговий список вступників. Зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на бюджетні місця, відбудеться не пізніше 25 серпня, а за конкурсом на контрактну форму навчання – не пізніше 30 серпня.