Print

Збірна команда студентів-іноземців СНУ ім. В. Даля стала кращою у футболі

 

  У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки перших змагань щорічної студентської універсіади серед факультетів – футболу. Звання найсильнішої в 2012-2013 навчальному році завоювала збірна команда студентів-іноземців.

У футбольних змаганнях брали участь 14 студентських  команд, сформованих факультетами, та збірна команда далівців-іноземців. Ігри проходили на полях спортивного комплексу СНУ ім. В. Даля протягом  декількох днів. За результатами півфінальних та фінальних матчів друге місце посіла команда Інституту юриспруденції та міжнародного права, а третє – команда Інституту економіки і фінансів Далівського університету.

Футбольні турніри традиційно відкрили студентську універсіаду, що проводиться в СНУ ім. В. Даля вже в тринадцяте. До кінця першого навчального семестру на студентів ще очікують змагання з настільного тенісу, підтягування та баскетболу. У другому семестрі стануть відомі імена найсильніших далівців у шахах, кросі, пауерліфтингу та гирьовому спорті. Також навесні до програми універсіади планується включити естафети для дівчат.

  По закінчені змагань з кожного виду спорту будуть проводитися церемонії нагородження призерів. А наприкінці навчального року за сумою кількості виграних ігор буде визначено головного переможця щорічної універсіади – найсильнішу   студентську команду СНУ ім. В. Даля.

 На фото: призери змагань з футболу