Збірна СНУ ім. В. Даля зі спортивної аеробіки увійшла в п’ятірку найкращих

Студентки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля вибороли почесне п’яте місце на Міжнародному турнірі зі спортивної фітнес-аеробіки на кубок Запорізького національного технічного університету. Композиція, яку представляли далівчанки, складалася з базової хореографії та елементів підвищеної складності. За виступом дівчат слідкували 8 членів журі. З них троє оцінювали артистичність, троє – якість виконання композиції та ще двоє – складність елементів. Правила аеробіки взяли зі спорту та художньої гімнастики. Отож для учасників є багато обмежень навіть в сценічних костюмах. Це закритий спортивний купальник з неглибокими вирізами, білі кросівки. Не дозволено мати яскравий макіяж. „Наша команда раніше не брала участі в змаганнях такого виду. Дівчата виступали дуже добре, їм вдалося приховати хвилювання. Вони працювали як команда, допомагали та підтримували одна одну, – відзначила тренер збірної команди СНУ ім. В Даля Ольга Старунова. – Я задоволена виступом команди, адже дівчата отримали масу позитивних емоцій та, головне, бажання працювати далі, підвищувати рівень майстерності. Ми „за” розвиток в нашому університеті спортивної фітнес-аеробіки.” Студент факультету математики та інформатики Далівського університету Олександр Романенко виступав на цьому ж Міжнародному турнірі, але в складі збірної команди Луганської області, яка увійшла до складу призерів.