Журналісти-далівці зможуть пройти стажування у всеукраїнській газеті «Голос України»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся майстер-клас для студентів спеціальності «Журналістика». Обласна громадська організація «Луганський прес-клуб» запропонувала далівцям пройти курси практичної журналістики. «Наша організація прагне надати реальну допомогу студентам та молодим журналістам, – відзначила голова ЛОГО «Луганського прес-клубу» Людмила Соколенко. – Починати щось завжди важко, а писати – тим паче. Далівський університет ми вибрали невипадково. У Луганській області кафедра журналістики СНУ ім. В. Даля найстарша та якість підготовки спеціалістів найкраща. Тобто з далівцями нам легше порозумітися та плідно співпрацювати». У найближчий тиждень буде сформовано 2 групи по 12 чоловік. Два професіональних журналіста: Алла Антипова (власний кореспондент газети «Голос України» в Луганській області) та Юрій Ткаченко (власний кореспондент газети «Комсомольська правда в Україні» в Луганській області), ділитимуться своїм досвідом та власними журналістськими секретами. Вони також даватимуть слухачам майстер-класів завдання, які ті повинні будуть виконувати. «Слухачів своєї підгрупи я навчу розуміти журналістику так, як її розумію я, – розповів про плани подальшої роботи власний кореспондент газети «Комсомольська правда в Україні» в Луганській області Юрій Ткаченко. – Працювати в газеті важко, я прагну допомогти «новеньким» не тільки не губитися і почуватися впевнено, але й вміти писати “зараз на зараз”». Планується провести 8 майстер-класів, що продовжаться до червня. Найкращі роботи студентів будуть опубліковані у всеукраїнській державній газеті «Голос України». Два студенти, які найкраще працюватимуть у підгрупах та продемонструють високий рівень майстерності, пройдуть тижневе стажування у газеті «Голос України».