Журналісти-початківці повинні взяти за правило писати один текст на день, – Руслан Кухарчук

Студенти кафедри журналістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели зустріч з київським журналістом Русланом Кухарчуком.

Руслан Кухарчук – президент Асоціації журналістів, видавців і мовників «Новомедіа», тележурналіст, головний редактор газети «Камень Краеугольный».

Він розповів присутнім про правильне освітлення ЗМІ релігійної тематики, правильну роботу в блогосфері і важливі етичні моменти у професійній діяльності. Основну увагу він приділив початку кар`єри майбутніх випускників університетів. За його словами починати писати потрібно вже зараз. Це допоможе «набити руку» і до моменту надходження на роботу молодий фахівець вже буде вміти багато чого з того необхідного, що стане в нагоді йому в професії. А це цінують роботодавці.

«Для кожного журналіста-початківця має стати традицією писати кожен день один текст, або хоча б кілька разів на тиждень, нехай навіть ніхто ці матеріали не опублікує», – підкреслив Руслан Кухарчук.

Також він зазначив, що починати творчу діяльність для молодих журналістів краще не з аналітичного жанру і статей, а з інформаційного жанру.

«Краще якщо ви навчитеся спочатку писати замітки та репортажі. Тоді в майбутньому це допоможе краще опанувати іншими жанрами», – розповів журналіст.

Підготувала: Тетяна Вауліна