«Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку»

Проект здійснюється Програмою ім. Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні

ПРОГРАМА МАЛИХ ГРАНТІВ

Оголошення конкурсу

В рамках проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку» Програма ім. Фулбрайта в Україні має честь оголосити конкурс малих грантів для закладів-учасників другої фази проєкту.

Метою програми малих грантів є сприяння:

1. практичній реалізації основних положень стратегічних планів розвитку університетів-учасників,
  2. практичному застосуванню знань та навичок, набутих університетами-учасниками під час їхньої участі у проєкті,
  3. впровадженню передових освітніх технологій, що базуються на найкращих вітчизняних та іноземних зразках,
  4. зміцненню інституційної спроможності переміщених університетів надавати якісні освітні послуги.

Проєкти, підтримані малими грантами, мають бути спрямованими на реалізацію стратегічного плану розвитку та розбудову організаційної спроможності університету в цілому. Прямими бенефіціарами грантів не можуть виступати окремі співробітники або групи співробітників університету.

Можлива тематика проєктів:

• розвиток внутрішньої системи забезпечення якості освіти
  • запровадження інструментів моніторингу та коригування плану стратегічного розвитку
  • створення та популяризація університетського бренду
  • модернізація університетського веб-сайту, створення комунікативних майданчиків ЗВО
  • налагодження конструктивних відносин з місцевою громадою, владою, роботодавцями
  • вдосконалення технологій дистанційної та змішаної освіти
  • аналіз освітніх потреб і створення сучасних освітніх програм, що відповідають поточним потребам ринку праці

Вищезазначений перелік тем не є вичерпним. Заклади-учасники можуть подавати проєкти з інших напрямків, які є важливими для реалізації їхніх планів стратегічного розвитку.

Проєкти мають відповідати наступним критеріям:

1. носити максимально практичний характер
  2. бути впровадженими в університеті-подавачі заявки
  3. завершитися створенням реального, конкретного продукту, який можна продемонструвати
  4. бути реалізованими та завершеними до 1 листопада 2021р.
  5. бути представленими на заключному семінарі проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку»

В рамках проєктів малих грантів не фінансуються:

1. наукові дослідження
  2. теоретичні розробки
  3. електронні та паперові публікації наукових та навчальних матеріалів
  4. організація будь-яких подій (конференції, семінари, вебінари, симпозіуми тощо)
  5. поїздки та участь у будь-яких подіях
  6. індивідуальне членство у професійних організаціях
  7. лобістська діяльність

Максимальна сума одного гранту — 5 тисяч доларів. Кожен університет-учасник проєкту може подати більше однієї грантової заявки за умови, що вони фінансуватимуть різні проєкти.  Кількість затверджених грантів на кожен університет необмежена.

Заявки на фінансування відбиратимуться на конкурсній основі відбірковим комітетом, до складу якого увійдуть представники Посольства США в Україні, консультанти проєкту, експерти в галузі вищої освіти та співробітники Програми ім. Фулбрайта.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену англійською мовою аплікаційну форму (додається) на електронну адресу SZaitsev@iie.org до 20 лютого 2021р. Заявки, що не відповідають усім вищезазначеним критеріям, не розглядатимуться.