Золота «Міс університетів» вчиться в СНУ ім. В. Даля

Студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля завоювала перше місце в конкурсі «Міс університетів», який об`єднав в собі 15 учасниць – представниць різних вищих закладів міста.

У цьому році Далевський університет представляла студентка 3 курсу факультету управління інноваційною економікою і кібернетикою Марина Бажанова. Для того щоб визначити кращу з кращих студентку Луганських університетів, дівчатам треба було показати свої вміння у декількох конкурсах: дефіле, подати образ і обґрунтувати свій вибір, показати свій інтелект, виглядати надзвичайно в купальниках і, нарешті, продемонструвати таланти, якими дівчата володіють.

Самій Марині найбільше сподобався конкурс купальників, в якому, за її словами вона відчувала себе більш вільно і розкуто. У конкурсі, де треба було представляти свій образ, далевчанка з`явилася перед публікою як Райська пташка. Не обділена студентка СНУ ім. В. Даля й талантами. З чотирьох років Марина займається бальними танцями. До 14 років – професійно. Зараз вона є учасницею народного ансамблю сучасного танцю Далівського університету «Олімп і Я».

«Після цього конкурсу мене почали запрошувати і на інші заходи такі, як« Міс Криму» і «Міс Донбасу». Сподіваюся, що я зможу проявити себе в цій галузі », – зазначила Марина Бажанова.

Підготувала: Тетяна Вауліна