Print

Зустріч студентів ІХТ (м. Рубіжне) з ректоркою СНУ ім. В. Даля Ольгою Поркуян та представниками студентського самоврядування університету

 

Відбулася зустріч здобувачів вищої освіти Інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля (м. Рубіжне) з ректоркою університету Ольгою Поркуян та представниками студентського самоврядування університету. 

Зібравшись за круглим столом у Центрі розвитку кар'єри, представники студентства ІХТ поспілкувалися з Ольгою Вікторівною на теми, що стосуються процесу реорганізації інституту. Зокрема студентів непокоять наступні питання:

– чи будуть збережені бюджетні місця?

– чи підвищиться вартість навчання?

– де відбуватиметься навчання?

– чи будуть дійсними студентські квитки?

– чи можна буде мешкати у гуртожитку, якщо переїхати до Сєвєродонецька?

– де можна отримати довідку про навчання: у Рубіжному чи в Сєвєродонецьку?

Ольга Поркуян на всі запитання дала обґрунтовані чіткі відповіді. Усі соціальні виплати та бюджетні місця будуть збережені в повному обсязі; вартість навчання для так званих контрактників не підвищиться; планується, що навчання студентів 3-4-х курсів відбуватиметься в м. Рубіжне, але остаточне рішення буде прийматися відповідно до наявності всіх необхідних умов для організації освітнього процесу; студентські квитки будуть переоформлені у найкоротший термін; за бажанням можна проживати у гуртожитках як у м. Рубіжному, так і у  м. Сєвєродонецьку; у приміщені ІХТ (м. Рубіжне) діятиме Консультаційний пункт, де можна  буде отримати будь-яку довідку тощо.

Представники студентського самоврядування університету розповіли гостям про різноманітне, насичене студентське життя, про безліч можливостей для особистісного зростання, самовдосконалення та самореалізації.

Рубіжанським студентам провели екскурсію по головному корпусу. Вони відвідали: Медіа-центр, Музей археології, діалогові платформи-мультихаби «GreenLab» і «BlueLab», Ресурсний центр зі сталого розвитку. Студентів особливо зацікавили навчальні аудиторії Юридичного факультету: криміналістична лабораторія, юридична клініка «Pro bono», навчальна зала судових засідань.


Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!