Print

Зустріч у межах Меморандуму про співпрацю між Луганським НДЕКЦ МВС та СНУ ім. В. Даля

 

У межах Меморандуму про співпрацю між Луганським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС та СНУ ім. В. Даля відбулась робоча зустріч з представниками факультету інженерії на базі Луганського НДЕКЦ МВС.

У заході брали участь керівництво Луганського НДЕКЦ МВС: заступник директора центру – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень О. Крапівцев, заступник директора центру – завідувач відділу забезпечення діяльності центру Р. Рубан, завідувач відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Н. Колєснікова та представники факультету інженерії СНУ ім. В. Даля: декан С. Кудрявцев, заступник декана В. Тарасов, доцент кафедри хімії та охорони праці О. Захарова, доцент кафедри хімічної інженерії та екології І. Кравченко, завідувач навчальної лабораторії О. Полякова.

Під час робочої зустрічі представниками сторін були обговорені шляхи співпраці, проведено аналіз можливих спільних заходів у науково-дослідній роботі за напрямком дослідження вибухових речовин, продуктів вибуху та пострілу та за напрямками досліджень матеріалів, речовин та виробів.

Наприкінці зустрічі була проведена ознайомча екскурсія по Центру з демонстрацією технічного забезпечення секторів та лабораторій відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів та відділу криміналістичних видів досліджень Луганського НДЕКЦ МВС.

Проводити подібні заходи планується і в майбутньому.