Print

Зустріч з Євгеном Магдою

 

Студентів СНУ ім. В. Даля запросили на презентацію книги «Гібридна агресія Росії: уроки для Європи» виконавчого директора Інституту світової політики, політичного експерта, письменника Євгена Магди. Захід відвідали заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян, співробітники Департаменту масових комунікацій, представники громадськості та журналісти.

Автор розповів про вплив гібридної агресії Росії на різні сфери в Україні, висловив думку щодо найближчих планів Росії щодо Донбасу та шляхів України для виходу з-під ворожого впливу.

У гібридній війні ведеться боротьба не за територію, а за розуми людей, підкреслив політолог.

Євген Магда вважає, що Росія готувалася до агресії проти України протягом тривалого часу, задовго до подій на Майдані. РФ мала на меті відрізати нашу країну від виходу до моря, аби позбавити експортного потенціалу, але Україну вистояла в 2014 році.

Гібридна війна – це не тільки бойові дії, але й вплив у інформаційній, енергетичній, економічній, культурній сферах. І перемога у такій війні – внутрішні перетворення та позитивні зміни, а саме: становлення сильної армії та Єдиної помісної української православної церкви, децентралізація та розвиток малого та середнього бізнесу, вступ України до ЄС та НАТО.

Після зустрічі Євген Магда подарував свої книги далівцям – майбутнім політологам.