Print

Звання Почесного професора Далівського університету присвоєно Михайлу Смирному

 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося чергове засідання Вченої ради. Члени новопризначеної Вченої ради (ротація, зазвичай, проводиться в вересні кожного року) зібрались одночасно в двох містах: Сєвєродонецьку та Києві.

Засідання проводилось в форматі відеоконфереції. Із зали засідання у Сєвєродонецьку головував ректор університету професор Олександр Голубенко (на відміну від попереднього засідання, коли він керував засіданням Вченої ради з Києва). Наряду з кількома питаннями, винесеними на обговорення (доповідачі проф. Дмитро Марченко, проф. Ірина Бузько, доц. Тєтяна Шаповалова, доц. Григорій Бойко), до порядку денного було включено також святкове питання про присудження звання «Почесний професор СНУ ім.В.Даля». Це звання було одноголосно присвоєно професору, доктору технічних наук Михайлу Смирному.

Наразі він обіймає посаду завідувача кафедри екології Далівського університету. До цього довгий час працював першим проректором. Михайло Федорович більше сорока років присвятив педагогічній та науковій роботі в Далівському університеті. Він має почесні звання «Заслужений винахідник України» та «Відмінник освіти України». Михайло Смирний є автором кількасот свідоцтв на винаходи (патенти) України, Росії та СРСР, автором багатьох монографій та навчальних посібників для студентів вищих навчальних закладів. Є дійсним членом (академіком) Міжнародної академії інформатизації, Підйомно-Транспортної Академії наук України та Інженерної академії наук України.

«Михайло Федорович – видатний вчений, – відзначив ректор СНУ ім. В.Даля професор Олександр Голубенко. – Ми пишаємося, що в нашому університеті працюють такі віддані своїй справі люди! Вдвічі приємно, що присвоєння цього звання відбулося напередодні Дня працівника освіти». (дивіться привітання зі святом від ректора СНУ ім. В.Даля Олександра Голубенкa)