Зимова школа Infineon в Австрії

У місті Філлах, Австрія пройде зимова школа Infineon WinterSchool, в якій студенти зможуть отримати нові ідеї та знання про світ силової електроніки. Школа відбудеться з 27 лютого по 3 березня за участю експертів з Infineon і професорів та викладачів різних технологічних університетів Європи.

Учасники школи отримають прекрасну можливість:
• дізнатися все про роботу однієї з найкращих компаній Австрії — Infineon Austria;
• помилуватися прекрасними горами і озерами міста Філлах;
• познайомитися з чудовими людьми – студентами, лекторами і співробітниками Infineon Austria;
• отримати сертифікат, який буде корисний при влаштуванні на роботу.

Навчання у школі безкоштовне, організатори оплачують проживання всім учасникам школи!

Вимоги до кандидатів

У школі можуть брати участь:
• студенти магістратури та аспірантури, які вивчають фізику, електрику, інформатику, мехатронику;
• також студенти, яким цікава тема школи.

Для участі у школі необхідно надіслати на е-mail: info@winterschool.rocks такі документи:
• мотиваційний лист (обсягом 300 слів);
• CV (обсягом не більше 2 сторінок А4);
• підтвердження і зарахування в університет;
• сертифікати;
• рекомендації (не обов'язково).

Всі питання щодо школи можна надсилати англійською на е-mail: info@winterschool.rocks

Детальніше про школу на сайті організаторів.

Infineon Technologies Austria AG Siemensstraße 2 9500 Філлах
е-mail: info@winterschool.rocks