Зимова школа „Цінності об’єднаної Європи та українського суспільства: проблеми співвідношення і механізми транзиту”

Громадська організація «Quadrivium» оголошує набір учасників до участі у зимовій школі „Цінності об’єднаної Європи та українського суспільства: проблеми співвідношення і механізми транзиту”, яка відбудеться 21 – 25 лютого 2017 р. у м. Чернівці.

Проект здійснюється за підтримки Федерального міністерства закордонних справ на основі рішення Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина через Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Слухачі зимової школи разом із представниками академічного та експертного середовища, громадськими активістами, політиками матимуть можливість поглибити знання про ціннісні засади функціонування об’єднаної Європи, а також напрацювати можливі утилітарні шляхи транзиту європейських цінностей та практичні механізми їхнього впровадження в українські суспільно-політичні реалії.

Участь у зимовій школі для відібраних учасників є безкоштовною. Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування. Робоча мова школи – українська.

Дедлайн: 2017-02-05

Веб-сайт