CНУ ім. В. Даля | Сайт СНУ CНУ ім. В. Даля – Сайт СНУ

 

 

Фото
Наша колега Ольга Смоліна увійшла до редакції одразу двох австрійських наукових видань
29.10.2020

Професорка кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності, докторка культурології Ольга Смоліна днями отримала сертифікат про входження до редакції двох австрійських часописів: "European Journal of Arts" та "European Journal of Humanities and Social Sciences".

 

Фото
Випускники програми Access спробують себе в ролі викладачів
26.10.2020

На базі СНУ ім. В. Даля розпочався «Проєкт підтримки громадської активності випускників Access (2020–2021)». Його мета – підтримати зусилля випускників «Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні» у розбудові громадянського суспільства і покращенні життя у громадах їхнього проживання і навчання.

 

 

Фото
У СНУ ім. В. Даля представлено проєкт Стратегії інформатизації
21.10.2020

Проєкт Стратегії інформатизації діяльності університету був представлений і затверджений на ректораті СНУ ім. В. Даля. Проєкт представив доцент кафедри програмування та математики СНУ ім. В. Даля, експерт з інформатизації Луганської області за проєктом ПРООН Олег Захожай.

 

Фото
Далівці взяли участь у відбірковому етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу
16.10.2020

Дев’ятеро студентів СНУ ім. В. Даля стали переможцями відбіркового етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка.

 

Фото
Працюємо над комплектацією комп’ютерних лабораторій для наших студентів
15.10.2020

За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) 6 жовтня за грантом “Модернізація інженерної освіти для підтримки конкурентоспроможності промисловості Луганської області” Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля отримав від Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” комп’ютерне устаткування та софт для спеціалізованих лабораторій ChemLab та MechLab.

 

 


Корисні посилання

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Центр ґендерної культури СНУ ім. В. Даля
Студентська мобільність: гранти, можливості