Сторінка сайту «Успішні далівці» створена до двох знаменних дат – 220-річчя з Дня народження Володимира Даля і 10-річчя з Дня присвоєння імені вченого університету, який є єдиним у світі вишем, що носить ім’я цієї видатної людини.

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля свято шанують пам’ять свого славетного земляка.

Особистість Даля продовжує залишатися безмежно цікавою як для науковців, так і студентів. Вчені та студенти продовжують ділитися результатами роботи з вивчення життя й творчості Козака Луганського. Далезнавці стверджують, що, незважаючи на багаторічні дослідження, щорічно з’являються нові й нові аспекти. Такий феномен пояснюють багатогранністю особистості Володимира Даля. Адже історична, культурологічна й філологічна спадщина Козака Луганського актуальна і в наш час.

У світову культуру В.І. Даль назавжди увійшов як автор унікального «Толкового словаря живого великорусского языка» і «Пословиц русского народа». Але його талант наукового осягнення світу проявився не тільки в галузі гуманітарних знань, а й у цілій низці наукових областей інженерно-технічного та природничого характеру.

Тож випускники університету з гордістю називають себе «далівцями», а університет пишається успішними випускниками.

Олександр Піндик
Ольга Височина
Василь Смалій
Анастасія Рибак
Тетяна Беленець