Print

Антикорупційна програма

 

Антикорупційні заходи

Перелік основних актів антикорупційного законодавства

Міжнародні акти

Конвенція ООН проти корупції

Кримінальна конвенція про боротьбу з корупцією

Цивільна конвенція про боротьбу з корупцією

 

Закони України

Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки

Про запобігання корупції

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення

Про Національне антикорупційне бюро України

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів

 

Укази Президента України

Про першочергові заходи з реалізації Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»

 

Постанови Кабінету Міністрів України

Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів

Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб,уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Про затвердження Порядку передачі дарунків, одержаних як подарунки державі, Автономній Республіці Крим, територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям

Питання запобігання та виявлення корупції в органах виконавчої влади

Питання Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики

Про затвердження Положення про Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики

Про виготовлення бланків декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента

Повідомлення про прояви корупції

З метою дотримання вимог антикорупційного законодавства України та встановлення зворотного зв’язку з громадськістю із зазначеного питання в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля запроваджено лінію для повідомлень про корупційні правопорушення з боку працівників університету.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля –  доцент кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин – Ноженко В.С.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції є особою, відповідальною за реалізацію Антикорупційної програми Університету, затвердженої відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Інформацію про можливі протиправні дії, прояви корупції, хабарництво з боку посадових осіб та працівників університету може бути повідомлена:

  • електронним листом на адресу: antikor.snu.edu@gmail.com ;
  • письмово за адресою: 93406, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 59А, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції.

Надана інформація буде розглянута та перевірена згідно з законодавством України, і за результатами її розгляду буде надано відповідь та вжито відповідних заходів.

Звертаємо увагу на те, що анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надходження не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Антикорупційна програма

Декларації

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля нагадує особам, які підлягають декларуванню, що згідно зі статтею 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» необхідно заповнити Декларацію про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік і подати до відділу кадрів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля до 3 травня 2017 року.

Декларації про доходи зберігаються у відділі кадрів в особових справах суб’єктів декларування.

Нагадуємо, що відповідно до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні порушення неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, передбаченої Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції,» тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 425 грн).

Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру тягне за собою накладення штрафу від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 2550 до 5100 грн).

Адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення може бути накладено протягом трьох місяців з дня виявлення, але не пізніше одного року з дня його вчинення (частина третя статті 38 Кодексу України про адміністративні порушення).