CНУ ім. В. Даля | Сайт СНУ CНУ ім. В. Даля – Сайт СНУ

 

 

Фото
Колектив СНУ ім. В. Даля долучився до розробки бренду Сєвєродонецької громади
30.11.2020

Триває робота над стратегією розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на період 2021-2027 роки. Зокрема викладачі СНУ ім. В. Даля – Наталія Швець, Олена Хандій, Інна Семененко та Галина Татарченко разом з командою Brandville беруть участь у розробці майбутнього бренду.

 

Фото
Викладачі СНУ ім. В. Даля навчаються проєктуванню
26.11.2020

За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на базі нової комп’ютерної спеціалізованої лабораторії ChemLab розпочалися курси для викладачів.

 

Фото
Поєднувати теоретичне навчання з практикою – можливо!

Дев’ятеро студентів факультету інженерії (спеціальності: галузеве машинобудування; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; хімічні технології та інженерія) перейшли на дуальну форму навчання. Це стало можливим завдяки домовленості про співпрацю між СНУ ім. В. Даля та ТОВ НВП «Зоря».

 

Фото
Голова Донецького наукового центру Володимир Устименко зустрівся з науковцями Луганщини
23.11.2020

У ході візиту до Луганської області голова Донецького наукового центру (ДНЦ) НАН України та МОН України, член-кореспондент НАН України Володимир Устименко та директорка ДНЦ НАН України Олена Кучер провели зустріч з ректоркою Ольгою Поркуян та науковцями СНУ ім. В. Даля.

 

Фото
219 років з дня народження Володимира Даля
22.11.2020

22 листопада 2020 року виповнюється 219 років з дня народження нашого великого земляка – Володимира Даля! Для всього світу Володимир Іванович Даль відомий як письменник, лексикограф, лікар і автор знаменитого «Тлумачного словника». Наша ж університетська спільнота особливо шанує пам’ять та досягнення цієї видатної особистості, адже 19 років носить її ім’я.

 

 

 


Корисні посилання

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Центр ґендерної культури СНУ ім. В. Даля
STOP TERRORISM