Фото
У СНУ ім. В. Даля обговорили актуальні питання будівництва
6.12.2021

На кафедрі урбаністики, будівництва та просторового планування СНУ ім. В. Даля відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах», яка проходила в офлайн- і  онлайн-режимі (на платформі Microsoft Teams).

 

Фото
У СНУ ім. В. Даля проведено науково-практичну конференцію „Майбутній науковець – 2021”

На Факультеті інженерії СНУ ім. В. Даля відбулась ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Майбутній науковець – 2021”. Її метою було надання представникам молодої наукової еліти можливості апробації своїх наукових робіт, підвищення наукового та освітнього рівнів молоді, а також розвиток і реалізація її творчого потенціалу.

 

Фото
Студенти СНУ ім. В. Даля студіювали економіку

Cтудентська рада Факультету економіки та управління СНУ ім. В. Даля провела конкурс “Economy Time”, метою якого було об’єднання студентів, налагодження дружніх відносин між факультетами, здобуття нових знань в галузі економіки, пояснення студентам інших факультетів, що економіка – це наука, яка знадобиться у кожній професії та повсякденному житті.

 

Фото
Далівці взяли участь у марафоні
3.12.2021

Студенти СНУ ім. В. Даля приєдналися до безстрокової акції під провокаційною назвою «Марафон, який ніхто не хоче бігти». Акція, що була ініційована ТОВ «Нова Пошта», має нагадати суспільству, Україні і всьому світові про важливість допомоги Україні та її військовим. Нагадати про те, що війна триває і загроза з боку Росії нікуди не зникла. Звідси і назва марафону.

 

Фото
Засідання Ради керівників переміщених закладів вищої освіти

Чергове засідання Ради керівників переміщених закладів вищої освіти (пЗВО) на чолі з ректоркою СНУ ім. В. Даля Ольгою Поркуян відбулося на базі Донбаської національної академія будівництва і архітектури у м. Краматорськ.

 

Фото
Далівців ознайомили з особливостями роботи Університетського центру медіації
2.12.2021

Студентами спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології СНУ ім. В. Даля, що є членами Університетського центру медіації, під керівництвом докторки психологічних наук, професорки Ольги Лосієвської було проведено інформаційний захід для здобувачів вищої освіти Факультету міжнародних відносин, на якому було представлено особливості організації та результати діяльності Центру. Захід було проведено в режимі онлайн.

 

 Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Центр ґендерної культури СНУ ім. В. Даля
STOP TERRORISM