Засідання ректорату СНУ ім. В. Даля

Відбулося засідання ректорату університету відповідно до плану засідань на осінній семестр.

Ректорка університету Ольга Поркуян перед тим, як перейти до порядку денного засідання, запропонувала деканам відзвітувати про перший місяць навчального року.

Загальна картина по факультетах така. Студенти, що взагалі не вийшли на зв’язок, були відраховані. Ті, що не мають фінансової можливості продовжувати навчатися на контракті, оформили академічні відпустки, решта приступили до занять: виходять на пари он-лайн або, маючи проблеми з інтернет-зв’язком, навчаються асинхронно з допомогою різних форм дистанційної комунікації.

Засідання ректорату СНУ ім. В. Даля/Стратегія розвитку СНУ ім. В. Даля в умовах евакуації – 2.0 (2022-2023)
Стратегія розвитку СНУ ім. В. Даля в умовах евакуації – 2.0 (2022-2023)

Проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку Руслан Галгаш представив Стратегію розвитку СНУ ім. В. Даля в умовах евакуації – 2.0 (2022-2023). Документ розроблено в проекті для переміщених закладів вищої освіти «Інструменти моніторингу реалізації Стратегії розвитку ЗВО в умовах невизначеності за підтримки проекту Програми ім. Фулбрайта».