Першокурсники 2022 приступають до занять

12, 13 вересня з усіма першокурсниками будуть проведені онлайн зустрічі з представниками факультетів, на яких можна дізнатися про організацію освітнього процесу в університеті, отримати інформацію щодо розкладу занять, почути відповіді на усі  запитання.

Інформацію про час проведення онлайн-зістрічі з керівництвом на кожному факультеті (посилання для підключення, а також шифр  групи для орієнтування в розкладі занять) усі першокурсники отримають заздалегідь по контактах, які вони вказували при вступі.

Також, за посиланням доступні навчальні відео про роботу з електронними ресурсами університету, використання акаунту для доступу до особистого кабінету та роботи в Microsoft Teams під час відвідування занять онлайн. Рекомендуємо передивитися ці відео заздалегідь і, якщо виникнуть проблеми, вирішити їх під час зустрічі.

Розклад онлайн-зустрічей 13 вересня по факультетах:

• Аграрний факультет – 14:00
  • Факультет економіки і управління – 12:00