СНУ ім. В. Даля – активний учасник роботи Віртуальної академії управління наукою

Представники кафедри фармації, виробництва та технологій СНУ ім. В. Даля взяли участь у роботі  Віртуальної академії управління под егідою Професійної мережі менеджерів освіти і науки України (PNRM Ukraine) та Netzwerk Wissenschaftsmanagement (NWM Німеччина).

Головною метою роботи віртуальної академії є налагодження освітянської та наукової комунікації, обмін досвідом та формування міжнародної мережі менеджерів освіти та науки.

Захід складався із семінарів:

•  «Мережеві стратегії: як побудувати ефективну міжнародну мережу для управління наукою»;
  •  «Антикризовий менеджмент в академічних установах».

Доповідачами стали Prof. Ganna Tolstanova, Vice Rector for Research (Taras Shevchenko National University of Kyiv), Prof. Steffen Eckhard, Professor of Public Administration and Public Policy (Zeppelin University Friedrichshafen), Lisa Dittrich, Press Officer (Justus Liebig University Gießen).

Модератором став Anselm Geiger (Berlin Senate Department).

12 жовтня планується наступна зустріч за темою: “Менеджмент науки і освіти в переміщених університетах”, головними спікерками якої стануть завідувачка кафедри економіки і підприємництва Інна Семененко та фахівчиня відділу міжнародних проєктів та програм Яна Чанкотадзе. Модераторкою виступить Nataliya Butych (Leibniz University Hannover). Треба зазначити, що Інна Семененко виступить доповідачкою для всіх вишів, які беруть участь у проєкті.

У заході взяли участь доцентка кафедри фармації, виробництва та технологій Ольга Захарова та асистент Сергій Міщенко.