Відбулося чергове засідання ректорату

Чергове засідання ректорату відбулося під головуванням ректорки Ольги Поркуян.

Про стан акредитації освітніх програм та  відповідність критеріям акредитації доповів перший проректор Дмитро Марченко. На сьогодні до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти подано 12 освітніх програм, з яких рівня «Бакалавр» – 5, рівня «Магістр» – 3, рівня «Доктор філософії» – 4. До МОН України для продовження терміну дії сертифіката подано 26 освітніх програм, з яких: рівня «Бакалавр» – 14, рівня «Магістр» – 12. Також присутні ознайомилися з Графіком подання відомостей про самооцінювання ОП на 2022/2023 н.р.

Про підготовку кадрів вищої кваліфікації в університеті доповів проректор з наукової діяльності Олексій Целіщев.

Відбулося чергове засідання ректорату

В університеті діє аспірантура за 17 спеціальностями. На сьогодні в ній навчаються 163 особи за 16 спеціальностями на денній і вечірній формах навчання. За держзамовленням навчаються 46 осіб. Іноземців троє. В докторантурі навчається 10 осіб, 6 з яких за держзамовленням. Загальна чисельність аспірантів у 2022 році у порівнянні з минулим роком зросла на 67 осіб.

Також доповідач надав інформацію, що стосується акредитації Phd програм.