Молоді вчені СНУ ім. В. Даля виступили на міжнародній конференції з актуальних питань гірництва

Студенти та викладачі Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля взяли участь у XХ міжнародній конференції молодих учених «Геотехнічні проблеми розробки родовищ», організованій Інститутом геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України (м. Дніпро, Україна).

У ході конференції розглядались актуальні питання для гірничодобувного та енергетичного комплексів, охорони праці в галузі та геології.

Від Факультету інженерії у заході взяли участь завідувач кафедри фармації, виробництва та технологій Вадим Тарасов і завідувач кафедри електричної інженерії Євген Руднєв, аспіранти ОНП «Цивільна безпека» Олег Кукота (з доповіддю на тему “Дослідження ринку вугілля в період з 2020-2022 років”) та Віталій Попович (з доповіддю на тему “Accidents in modern coal mines and hazardous properties of coal seams”).