Науковці СНУ ім. В. Даля представили результати наукових досліджень на міжнародній науково-технічній конференції

Науковці Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля взяли участь у IEEE IV Міжнародній науково-технічній конференції «Modern electrical and energy systems» (MEES’22), яка проходила на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Викладачі СНУ ім. В. Даля представили результати наукових досліджень, отриманих у рамках наукового співробітництва кафедр електричної інженерії і машинобудування та прикладної механіки.

У доповіді «Study of impact phenomenon in mechatronic systems» вони розповіли про явище удару, причини його виникнення й наслідки для передавальних механізмів, а також запропонували шляхи зменшення ефектів від ударів, зокрема в електромехатронних системах.

195 робіт з Польщі, Словенії, Казахстану, країн Азії тощо надійшли загалом до програмно-технічного комітету конференції. Над роботами працювали 70 рецензентів, серед яких були викладачі закордонних ЗВО й українських. Після чого до участі у конференції були рекомендовані лише 157.

Роботи надходили за п’ятьма напрямами: промислова електроніка, промислова інформатика та промислове застосування, силова електроніка, силові енергетичні системи, освіта в електричній та енергетичній інженерії.

У конференції взяли участь завідувач кафедри електричної інженерії Євген Руднєв, доцентка Юлія Романченко й в.о. завідувача кафедри машинобудування та прикладної механіки Олексій Романченко.