Студентка СНУ ім. В. Даля отримала диплом ІІІ ступеня Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Студентка СНУ ім. В. Даля Маргарита Черенкова за Наказом Міністерства освіти та науки України нагороджена дипломом ІІІ ступеня ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Навчаючись за спеціальністю “Право”, Маргарита брала участь у конкурсі під час вивчення дисципліни “Українська мова за професійним спрямуванням” зі старшим викладачем кафедри української філології та журналістики Анною Галенко.

Аби дійти до фінального етапу міжнародного конкурсу, далівка виборола перші місця на університетському та обласному етапах змагань, які проходили серед студентів нефілологічних спеціальностей.