Студенти СНУ ім. В. Даля одержали перемоги в обласному етапі мовно-літературного конкурсу

Усі три переможні місця в номінації “Негуманітарний напрям” вибороли студенти СНУ ім. В. Даля у четвертому обласному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У конкурсі змагалися найкращі знавці образного слова з чотирьох університетів Луганської області.

Перше місце посіла студентка 2-го курсу спеціальності “Право” Анастасія Лупенко (підготувала до конкурсу старший викладач кафедри української філології та журналістики Анна Галенко).

Друге місце посіла студентка 2-го курсу спеціальності “Психологія” Ольга Бугайова (підготувала до конкурсу доцент кафедри української філології та журналістики Ірина Глуховцева).

У номінації “Гуманітарний напрям” призове 3-тє місце посіла студентка 2-го курсу спеціальності “Журналістика” Валерія Логвінова (підготувала до конкурсу доцент кафедри української філології та журналістики Олена Кравченко).

Колектив кафедри української філології та журналістики висловлює найщиріші вітання переможцям етапу конкурсу.