Науковиця СНУ ім. В. Даля взяла участь у курсах з вдосконалення освітньої програми

Завідувачка кафедри української філології та журналістики СНУ ім. В. Даля Галина Бондаренко пройшла курси, присвячені актуальним питанням проєктування та реалізації освітніх програм за спеціальністю 014 «Середня освіта».

Курси організував Центр українсько-європейського наукового співробітництва за підтримки Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Спікерами заходу виступили провідні фахівці в галузі середньої освіти: доктор педагогічних наук, доцентка кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Анжеліка Попович, доктор педагогічних наук, професор кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету Ігор Андрощук, доктор педагогічних наук, професор кафедри права та правоохоронної діяльності Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Лілія Рябовол.

Учасники курсів опрацювали такі проблеми, як «Цілевизначення та конструювання змісту освітніх програм за спеціальністю 014 “Середня освіта”», «Поєднання предметних спеціальностей/спеціалізацій в освітніх програмах за спеціальністю 014 “Середня освіта”, «Академічна та/або професійна кваліфікація викладачів, задіяних в ОП», «Організаційне, навчально-методичне та інформаційне забезпечення освітнього процесу зі спеціальності 014 “Середня освіта”».