Аспірант СНУ ім. В. Даля здобув золоту медаль на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики

Аспірант спеціальності «Цивільна безпека» (Факультет інженерії) Олег Кукота виборов золоту медаль на XXVIII Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики, які відбулись у м. Києві.

Далівець, який є вихованцем КДЮСШ №2 міста Сєвєродонецьк Луганської області, виступав у категорії біг на 60 м с/б і переміг з результатом 7.98 с.

Колектив кафедри фармації, виробництва та технологій СНУ ім. В. Даля щиро вітає Олега Кукоту з черговою заслуженою перемогою.

Як повідомлялося раніше, це не перша перемога далівця, яку він здобув останнім часом.