Науковці Університету створюють екологічний профіль териториальної громади

Студенти та викладачі кафедри хімічної інженерії та екології Факультету інженерії долучилися до створення екологічного профілю Калуської територіальної громади.

В ході онлайн зустрічі студенти ознайомились із структурою профілю, що включає загальну характеристику територіальної громади, інформацію про промисловість, сільське господарство, обсяги та потенційну небезпеку промислових та побутових відходів, а також про заходи з управління екологічним станом та екологічний моніторинг в громаді.

Науковці Університету створюють екологічний профіль териториальної громади

Також студенти та викладачі Факультету інженерії взяли участь у спільному з робочою групою наповненні розділу «Викиди промислових підприємств», описали шкідливу дію оксидів сірки та нітрогену на довкілля та здоров’я людей і надали рекомендації щодо структури розділу «Промислові та побутові відходи».

Науковці Університету створюють екологічний профіль териториальної громади

Проект «Створення екологічного профілю Калуської міської територіальної громади» реалізується громадською організацією “Impact center CXID.UA” в межах Ініціативи з розвитку політики й адвокації в Україні», що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.