Студенти СНУ ім. В. Даля залучені до розробки планів місцевого відновлення 4 громад України в рамках підписаного меморандуму з VNG International

Між СНУ ім. В. Даля й VNG International підписано меморандум про взаєморозуміння. В рамках цього проєкту запланована розробка Планів місцевого відновлення постраждалих від війни територіальних громад шляхом впровадження принципів прозорого, відкритого та підзвітного управління, сучасних технологій у наданні послуг населенню та підходів сталого розвитку до відновлення, а також підвищення спроможності представників місцевого самоврядування.

В рамках підписаного Меморандуму передбачена співпраця між СНУ ім. В. Даля й VNG International для досягнення загальної мети – покращення потенціалу органів місцевого самоврядування в розробці та реалізації планів місцевого відновлення на постраждалих від війни територіях України.

Обидві Сторони працюватимуть над зміцненням співробітництва та партнерства, а також координуватимуть зусилля, надаючи свій досвід для посилення сильних сторін одна одної та забезпечення ефективності цього партнерства. У рамках меморандуму здобувачі вищої освіти кафедри економіки і підприємництва вже долучені як інтерни до розробки планів місцевого відновлення чотирьох громад України.

VNG International – це Агентство міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди, яке здійснює тривалу діяльність у зміцненні місцевого самоврядування в Україні з 1996 року. Нещодавно VNG International розпочало в Україні проєкт «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що є частиною програми «Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування» (SDLG), що фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерланди.