Студентки СНУ ім. В. Даля розробляють плани відновлення територій

Здобувачки вищої освіти кафедри економіки і підприємництва СНУ ім. В. Даля проходять стажування в рамках підписаного меморандуму про взаєморозуміння між СНУ ім. В. Даля і VNG International.

Згідно з Меморандумом студенти долучаються до розробки планів місцевого відновлення на постраждалих від війни територіях України в рамках проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні».

Студентки СНУ ім. В. Даля розробляють плани відновлення територій

Зокрема, здобувачки вищої освіти 2-го і 3-го курсу спеціальності Економіка Таїсія Павлюченко, Катерина Тимофєєва та Єлизавета Нецуленко взяли участь у засіданнях робочих груп декількох територіальних громад України, які наразі розробляють плани відновлення і подальшого розвитку.

Студентки СНУ ім. В. Даля розробляють плани відновлення територій

Таїсія, Катерина й Єлизавета допомагали обробляти опитування мешканців, що проводилось експертами VNG International для виявлення ключових проблем і потреб громад, а також визначати сильні й слабкі сторони, можливості й загрози для кожної територіальної громади, що беруть участь у проєкті. Під час засідань робочих груп студентки презентували результати аналізу і наробок, а також навели приклади формулювання оперативних цілей для плану відновлення.

Студентки СНУ ім. В. Даля розробляють плани відновлення територій

Проєкт «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови й реконструкції громад в Україні» є частиною програми «Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування» (SDLG), що фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерланди.