Тренінг для колег і мешканців Полтавської громади

Ольга Лосієвська, професорка кафедри психології та соціології, д.псих.н., керівниця Університетського центру медіації, провела тренінг на тему «Стрес як ресурс. Практики для відновлення психічного здоров’я” на базі Полтавського державного аграрного університету.

Цільова аудиторія тренінгу – викладачі і здобувачі вищої освіти, а також внутрішньо переміщені особи, що тимчасово проживають на території Полтавської громади.

Тренінг для колег і мешканців Полтавської громади

Тренінг організовано за підтримки ГО  «Фонд розвитку підприємництва та реалізації бізнес-ідей», програми «Справедливість для всіх», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), ГО «Видимі жінки» (м. Полтава).

Тренінг для колег і мешканців Полтавської громади

Основні питання, що було відпрацьовано під час тренінгу, стосувалися виникнення стресу та психічній втомі, варіантів реагування на стрес, роботи з емоціями та уявою, адаптації до змін, викликаних непередбаченістю, можливостей для відновлення.

Тренінг для колег і мешканців Полтавської громади

Учасників також ознайомили із діяльністю та досягненнями Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Університетського центру медіації, та запросили завітати в гості.