Вебінар з переосмислення безпеки за умов військового часу

Представники кафедри фармації, виробництва та технологій Факультету здоров’я людини Вадим Тарасов та Олег Кукота взяли участь у роботі Міжнародного XV вебінару SAFETY GALA 2023 «Переосмислення безпеки: переоцінка, перепроєктування, реформування» в рамках освітньо-наукової програми «Цивільна безпека». Учасники обговорили тектонічні зміни, які відбуваються за умов військового часу у безпеці, навчанні, кваліфікації, засобах захисту, прикладній психології.

Завдання українських фахівців – донести ідею на міжнародних заходах з допомогою вірно підібраних слів, виразних фото , потрібної інтонації.

Вебінар з переосмислення безпеки за умов військового часу

І таких фахівців з напрацьованим досвідом, їхніх виступів має бути багато.

Учасники SAFETY GALA 2023від України долучилися до цього процесу і  розповіли, як працюють нафтогазова, сільськогосподарська галузі, навчальні заклади під час війни, як розвивається управління психологічними ризиками.

Вебінар з переосмислення безпеки за умов військового часу

Цей складний шлях українські фахівці вже розпочали.