Викладання в рамках співпраці з Micromine Pty Ltd (Австралія)

Викладачі і студенти кафедр фармації, виробництва та технологій та хімічної інженерії та екології обговорили можливості Network Micromine Origin & Beyond Academic при викладанні дисциплін освітніх програм «Екологія», «Гірництво» та «Цивільна безпека» в рамках співпраці з Micromine Pty Ltd (Австралія).

Програмне забезпечення Micromine використовується для розвідки і гірничого проєктування, пропонує інтегровані інструменти для моделювання, оцінки, проєктування, оптимізації та планування. Учасники заходу розглянули можливості моделювання розповсюдження полютантів під час розробки корисних копалин, а також визначення впливу забруднень, що надходять від шламонакопичувачів та хвостосховищ Сєвєродонецько-Лисичанської агломерації на якість води водоносних горизонтів.

Викладання в рамках співпраці з Micromine Pty Ltd (Австралія)

Також обговорили інструменти моделювання, оцінки та проєктування виробництва паливно-енергетичного комплексу України, зокрема видобувної галузі.