Випускниця університету – про опанування однієї з ІТ-професій

Відбулася вже четверта зустріч циклу онлайн зустрічей «IT Career Talks» на Факультеті інформаційних технологій та електроніки, і на неї запросили Ганну Войтікову, випускницю та колишню співробітницю факультету, а наразі скрам-мастерку та кар’єрну агентку міжнародної IT-компанії GlobalLogic.

Випускниця університету – про опанування однієї з ІТ-професій

Під час зустрічі Ганна поділилася своєю історію успіху, розповіла про свій шлях від вибору спеціальності при вступі  на навчання до університету до стиля життя, про який вона мріяла: про здобуття вищої освіти (про складні дисципліни, строгих викладачів тощо), про викладацьку діяльність, переїзд до Києва у 2014 році  та роботу девелопером, професійне зростання й чергову зміну професії на скрам-майстра та досвід працевлаштування в міжнародних IT компаніях.

Випускниця університету – про опанування однієї з ІТ-професій

Також Ганна зробила невеличкий екскурс в професію Scrum Master та розповіла, що це таке, навіщо та як можна опанувати цю ІТ-професію.

Випускниця університету – про опанування однієї з ІТ-професій

Третя частина зустрічі була присвячена обговоренню підходів щодо пошуку власної професійної цінності та працевлаштування: від написання дієвого резюме до співпраці з кар’єрними агентами та розуміння, де ти хочеш бути та як туди потрапити. Студенти та викладачі активно взаємодіяли зі спікеркою, задавали запитання, ділилися своїми думками в чаті та дізналися багато нового й цікавого про ще одну IT-професію та сучасні підходи щодо працевлаштування, зокрема пов’язані зі співпрацею з кар’єрними агентами.

Випускниця університету – про опанування однієї з ІТ-професій

Висловлюємо подяку Ганні Войтіковій за приділений час, креативну презентацію та відкритий діалог з прикладами реальних кейсів з власного досвіду.

Випускниця університету – про опанування однієї з ІТ-професій

Не перемикайтеся! Далі буде!