Студентське самоврядування під час війни і після неї

Представниці студентського самоврядування СНУ ім. В. Даля Анастасія Гуленко та Анна Гарькава взяли активну участь у Національному форумі органів студентського самоврядування у м. Ірпінь, який зібрав учасників з 51 закладу вищої освіти України. Організаторами Форуму були лідери студентського парламенту ДПУ спільно з Громадською організацією Українська асоціація студентів – UAS.

Студентське самоврядування під час війни і після неї

Метою форуму стало обговорення актуальних питань щодо розвитку студентського самоврядування, обмін досвідом та пошук нових партнерів для подальшої співпраці.

В межах дискусії було обговорено актуальні питання студентства:

▪️ проблеми фінансування студентського самоврядування;

▪️ роль студентів у відновленні інфраструктури закладу вищої освіти, що постраждав під час війни;

▪️ змінення системи вищої освіти після перемоги України, актуальні в цей час реформи;

▪️ підтримка студентським самоврядуванням шкільного самоврядування.