Візит норвезького журналіста і підприємця до СНУ ім. В. Даля

Норвезький журналіст і підприємець Амунд Міклебуст  відвідав СНУ ім. В. Даля з метою промоції міжнародних освітніх і наукових проєктів.

Під час зустрічі з ректоркою Ольгою Поркуян та іншими представниками адміністрації гостя поінформували про досвід міжнародної співпраці й перспективи розвитку університету. Учасники зустрічі домовилися, що докладатимуть спільних зусиль до розгалуження  мережі академічних зв’язків між  СНУ ім. В. Даля й університетами Норвегії.