Долучаємося до підготовки Плану відновлення економіки України

Представники СНУ ім. В. Даля взяли участь у розширеному засіданні Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану, організованому Українським союзом промисловців і підприємців.

Метою проведення  засідання був розгляд питання підготовки та реалізації Плану відновлення економіки України, у т.ч. процесу імплементації рекомендацій та пропозицій за підсумками слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

Долучаємося до підготовки Плану відновлення економіки України

У засіданні з доповідями взяли участь Кінах А.К., Президент УСПП, Тимошенко Ю.В., народна депутатка України, Геєць В.М., директор Інституту економіки та прогнозування НАНУ, Прохоров С.М., перший віцепрезидент УСПП, голова Українсько-Литовської ділової ради, Жаліло Я.А., заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень. СНУ ім. В. Даля  представляла команда Аналітичного центру:  професори Вадим Тарасов та Олена Овєчкіна, доцентки Ольга Захарова та Ольга Маслош, ст. викладачка Марини Касаткіна.