Майбутні дизайнери продемонстрували свої роботи

Перші студенти нової для СНУ ім. В. Даля спеціальності 022.01 Графічний дизайн закінчили 2022-2023 навчальний рік.

В процесі виконання творчих завдань із композиції, основ проєктування, рисунка, живопису, кольорознавства, комп’ютерних технологій в дизайні та інших високопрофесійні викладачі-практики “ставлять” око та руку, формують відчуття кольору, пропорцій, композиції, без чого немає й не може бути творчості в дизайні, попри наявність сучасних майже фантастичних технологій. Також студенти мали змогу розширити свій досвід через знайомство із світовими зразками у мистецтві та графічному дизайні.

«Рік був непростим, – зазначає професорка кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності, докторка культурології Ольга Смоліна, – але студенти працювали наполегливо та із задоволенням, адже творчість здатна лікувати, надавати надію та зміст життю. Високий рівень робіт майбутніх дизайнерів свідчить про те, що вони не помилилися із вибором спеціальності, адже дизайнер – це перш за все творець».