Представник СНУ ім. В. Даля  працює в раді ВПО при Луганській ОВА

Доцент кафедри фінансів та банківської справи Факультет Економіки і Управління СНУ ім. В. Даля Володимир Тищенко, який є членом ради ВПО при Луганській ОВА, взяв участь у координаційній зустрічі «Реалізація Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року на місцевому рівні. Повноваження та відповідальність територіальних громад. Представлення обласної Програми щодо соціального захисту. «Рада ВПО» – мета, можливості, діалог».

Представник СНУ ім. В. Даля  працює в раді ВПО при Луганській ОВА

Учасники ознайомилися із Стратегією державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року, роллю ради ВПО при органах державної влади і місцевого самоврядування, як може стати інструментом побудови діалогу між владою та громадою, залучення донорів та інвесторів для вирішення питань та проблем постраждалого населення, визначення реальних потреб населення в різних сферах життєдіяльності.